DV0153

do týdne

1 456 Kč S DPH
1 203.31 Kč Bez DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Polštář a přikrývka EXCLUSIVE. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Velikost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Polštář a přikrývka ***** 140x200 + 70x90 do týdne 1 456 Kč
Polštář a přikrývka ***** 140x220 + 70x90 do týdne 1 567 Kč

Souprava Exlusive patří mezi nejluxusnější výrobky naší prošívané kolekce. . Výborné izolační vlastnosti zaručuje náplň z dutých vláken, které dodávají soupravě vzdušnost, lehkost, prodyšnost a vynikající hřejivost, určná pro všechny roční období. Tato souprava je vhodná i pro alergiky díky své výplni, která vytváří prostředí nevhodné pro výskyt prachových roztočů. Doporučená teplota praní 40°C. Výrobek je opatřen zdravotními atesty.

 

POLŠTÁŘPolštář Exclusive je ušitý z velmi kvalitního a příjemného povlakového materiálu s obsahem stříbra. U tohoto typu polštáře můžete upravovat množství náplně díky zipovému uzávěru na vaku s náplní. Rozměr polštáře 70x90 cm. Hmotnost polštáře 1,4 kg. 

Celoroční PŘIKRÝVKA Barva: bílá s jemným nápisem silver antibacterial. Povlakový materiál: 100% PES microFíber s obsahem stříbra.
Náplň: 100% PES značkové duté vlákno.
Tato kapna je vhodná i pro alergiky díky své výplni, která vytváří prostředí nevhodné pro výskyt prachových roztočů. Antibakteriální účinek výrobku je zajištěn mikročásticemi koloidního stříbra ( Ag ) napuštěného do tkaniny, které potlačují množení a přežívání různých bakterií a plísní. Výrobek má antiseptické a dezodorační  (protizápachové) účinky. Antibakteriální účinek je při praní a udržování podle symbolů ošetřování dlouhodobý.
Tkanina z polyesterového mikrovlákna s antibakteriální úpravou na principu stříbra, ze kterého je ušita pokrývka, je rozumným a velmi jednoduchým opatřením pro ochranu ekzematické pokožky před množením bakterií během spánku. Snižuje množství plísní, bakterií a roztočů jak v samotné přikrývce, tak v jejím okolí. Aktivně udržuje hygienu v lůžku.
Úprava využívá přirozených schopností sloučenin stříbra a dalších přísad bránit v růstu bakteriím a dalším nevítaným mikroorganismům. Je zcela neškodná k lidské pokožce, což dokládá přidělená značka Öko-Tex Standard 100 Class II.
Praní na 40°C.

 

 

  • Tento výrobek doporučujeme do hotelů, penzionů, nemocnic, domovů důchodců apod....
  • Tento produkt doporučujeme opatřit firemním logem nebo výšivkou viz naše nabídka "Potisky, výšivky, vetkávání.
  • Pokud v nabídce nenajdete požadované zboží, kontaktujte naše obchodní oddělení tel: 776 246 375; mail: info@textil4hotels.cz
Barva
bílá
Gramáž
3300g
Praní
praní na 40°C
Zapínání
Zip

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 4